HAKKIMIZDA

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Nife Cafe Resataurant'ta günümüz Türkiye'sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

Aşçısından servis elemanına kadar tüm personeller severek ve güvenerek yemedikleri hiçbir şeyi müşterilerine sunmamaktadır. Restoranın olmazsa olmazlarından; hijyen, kalite ve lezzet Bartınlıların vazgeçilmez restoranı olmasını sağlamıştır. Açıldığı günden bugüne misafirlerinden olumlu yorumlar alarak faaliyetlerine devam eden Nife Cafe Resataurant, her geçen gün lezzetlerini müşterilerinin övgüleriyle ödüllendirmektedir.

BİZDEN KARELER

Bizi farklı kılan yılların birikimiyle en üst seviyeye gelmiş olan uzman üretim ekibimiz ve proje çözümleri konusunda deneyimli teknik kadromuzdur.

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ

Ürünün hazırlanmasından teslimine kadar tüm süreçleri çözebileceğiniz kaliteli ve güvenli bir partner arıyorsanız, sizinle görüşmekten büyük mutluluk duyarız.